Zielone biura w Krakowie

Kraków słynie z pięknej architektury. Klimat Starego Miasta jest niepowtarzalny. Miłośnicy starej architektury z całego świata odwiedzają Kraków, by chłonąć magiczną atmosferę miasta. Szukasz lokali biurowych do wynajęcia w Krakowie? Potrzebujesz komfortowej przestrzeni do pracy? Poznaj lokale biurowe Herbewo. Tu znajdziesz nowoczesne biura w eleganckiej i pełnej zieleni przestrzeni.

Wygodna lokalizacja

Nikt nie chce dojeżdżać do biura na końcu miasta. Praca w dobrej i rozpoznawanej lokalizacji to luksus – wie o tym każdy, kto kiedykolwiek pracował w miejscu, które nie było dobrze skomunikowane albo było tak usytuowane, że nawet rodowici mieszkańcy miasta mieli problem, żeby je znaleźć. Wynajmij lokal w rozpoznawanej okolicy, do którego łatwo trafić. Co więcej, lokalizacja biura w centrum dodaje firmie prestiżu.

Zieleń w miejscu pracy

Bliskość natury i przebywanie wśród roślin pozytywnie wpływa na samopoczucie, łagodzi stres i zmęczenie, zwiększa wydajność oraz inspiruje do twórczej pracy. Zielone przestrzenie w biurach wyróżniają budynki Herbewo na tle innych firm oferujących wynajem biur.
Na dachach Centrum Biurowego Herbewo i tarasach Regent Office urządzono podniebne ogrody. Ogrody na dachach pobudzały wyobraźnię już od starożytności, wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie uznano za jeden z siedmiu cudów świata. Dziś zielone dachy zyskują na popularności i zachwycają w wielu miejscach na całym świecie. Dachy stają się przestrzeniami odpoczynku i rekreacji dla spragnionych kontaktu z przyrodą mieszkańców miast. 

Co ciekawe, na dachu biurowca Regent znajduje się winnica. Na dodatek z dachów rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Kraków (Stare Miasto, Krowodrzę), a nawet na Beskidy i Tatry.

Zdrowa przestrzeń 

Wynajem przestrzeni biurowych w Centrum Biurowym Herbewo to oferta skierowana do osób aktywnych i dbających o zdrowy tryb życia. W pobliżu przebiega ścieżka rowerowa. Szatnie dla rowerzystów i parkingi dla rowerów znajdują się zarówno w Regent Office, jak i w Centrum Biurowym Herbewo. Dodatkowo na miejscu możesz skorzystać z usług Centrum Medycznego Luxmed, klubu fitness z siłownią i basenem lub gabinetów masażu. 

Historia i nowoczesność

Ty też możesz prowadzić swój biznes w zabytkowym budynku. Na przykład w odrestaurowanej kamienicy z widokiem na Planty przy ulicy Basztowej lub w kamienicy Pod Irysami przy ulicy Karmelickiej. Klatkę schodową budynku zdobi secesyjny witraż autorstwa Krakowskiego Zakładu Witrażów S.G. Żeleński. A na dziedzińcu kamienicy znajduje się bajeczny ogród, w którym wypoczniesz i nabierzesz siły do pracy. 

Wszystko pod ręką

Lokale biurowe Herbewo to miejsca przyjazne użytkownikom. W Centrum Biurowym Herbewo znajdziesz wiele dodatkowych usług, a wśród nich: oddział Poczty Polskiej, sklep spożywczy, lokale gastronomiczne, salon fryzjerski, wyrób pieczątek, ksero, pralnię, salon prasowy, kantor wymiany walut, aptekę, banki, bankomaty oraz usługi księgowe, finansowe, prawne i wiele innych. 

 

Zapoznaj się z szeroką ofertą lokali do wynajęcia w Krakowie Herbewo International i znajdź komfortową przestrzeń dla siebie.